Koupelny

Koupelnový nábytek

Vyrábíme koupelnový nábytek na zakázku a každému kusu nábytku věnujeme patřičnou pozornost. Nabízíme vysokou kvalitu zpracování a originální design nábytku za rozumné ceny. Sanžíme se o originální a moderní design nábytku a interiérů a tak je samozřejmostí, že vám pomůžeme s výběrem vhodných materiálů a jejich povrchovou úpravou, vybavením nábytku a dispozičním řešením koupelny.

Tak jako veškerý koupelnový nábytek, tak i koupelnové skříňky vyrábíme v libovolných rozměrech, moderním i klasickém designu a v různých materiálových a barevných provedeních. Vyrábíme zrcadlové skříňky s osvětlením, samostatné umyvadlové skříňky, vysoké skříně, závěsné skříňky, police a další koupelnový nábytek, který vyřeší všechny vaše potřeby z pohledu praktického a estetického. Pro docílení požadovaného designu koupelnového nábytku můžeme kombinovat různé druhy materiálů a jejich barevná provedení.

Koupelnové skříňky vyrábíme převážně z voděodolných materiálu jako je například MDF, kompaktní desky, kov, plast, nebo masivní dřevo. Korpusy koupelnových skříněk vyrábíme také z laminovaných, nebo dýhovaných dřevotřískových desek, které patří mezi nejlevnější materiály. Viditelné plochy jako jsou dvířka vyrábíme převážně z kvalitnějších a dražších materiálů jako jsou MDF desky, nebo masivní dřevo. Z dřevin, které používáme k výrobě koupelnového nábytku to jsou například javor, jasan, olše, buk, třešeň a voděodolný a tvrdý dub, nebo ořech. Z exotických dřeviny to jsou wenge, zebrano, nebo velmi tvrdé hevea a bangkirai.

Koupelnový nábytek pro zvýšení voděodolnosti lakujeme, nebo používáme krycí polyuretanové nátěrové hmoty, které nabízíme v širokém množství matných, polomatných a lesklých barev. Ochranu spodních skříněk před vlhkostí jako je voda na podlaze řešíme například plastovými nebo nerezovými nožičkami a soklíky mnoha tvarů, provedení a rozměrů, popřípadě zavěšením skříněk na stěnu.