Kuchyně na míru

Kuchyně na míru

Kvalitní kuchyně na míru

Už přes dvacet let vyrábíme kuchyně na zakázku. Kuchyně vyrábíme od základních levných kuchyní až po luxusně vybavené kuchyně. Pro výrobu kuchyní používáme kvalitní materiály a komponenty od ověřených výrobců. Nabízíme široký výběr masivních nebo deskových materiálů a barevných kombinací. Pro maximální využití jednotlivých prostor vycházíme ze zkušeností s vestavěným nábytkem za pomoci moderních materiálů a doplňků. Zakázky jsou zpracovávány na moderních dřevoobráběcích strojích.

Zajištujeme zaměření prostoru pro finální zpracování projektu. Samozřejmostí je odborná montáž včetně zapojení a uvedení do provozu všech spotřebičů v kuchyni.

Hledáte kuchyni, která odpovídá aktuálním moderním trendům, nebo naopak toužíte po nadčasovém a nestárnoucím designu? U nás můžete experimentovat a vytvořit vysněnou kuchyni.

Moderní kuchyně

Povězte nám, jak má vaše vysněná kuchyně vypadat a my zařídíme vše ostatní. Poradíme s výběrem materiálů a spotřebičů. Sestavíme kuchyni tak, aby odpovídala vašim přáním a potřebám. V závislosti na prostoru plánujeme kuchyně různých tvarů a velikostí. Mezi nejoblíbenější tvary patří rohová kuchyně, kuchyně do U nebo kuchyně s ostrůvkem. Pohodlí a dlouhou výdrž pak zajistí kvalitní materiál a nejmodernější technologie.

Klasické kuchyně

Klasické, ale nestárnoucí. Přesně takové jsou naše kuchyně, které jsou určeny zákazníkům preferujících klasiku před moderním designem. Při výrobě klasické kuchyně se snažíme využít osobní zvyky a zkušenosti našich zákazníků. Vybírat si u nás můžete ze široké nabídky barev i materiálů, a najít takovou kombinaci, která skvěle zapadne do konceptu vaší domácnosti.

Rustikální kuchyně

Je nadčasová, příjemná a skvěle doplní tlumené barvy. V kombinaci se dřevem, kamenem nebo cihlami, vytváří nezapomenutelný dojem. Doplňky volte z přírodních materiálů. Bavlna, len, keramika a proutěné koše. To vše do vaší kuchyně patří. Zkuste se podívat na půdu, zde najdete ty pravé poklady pro vaši rustikální domácnost.