Kontakty

Kontaktujte nás

Zakázkové truhlářství

František Charvát

Na první schůzku s klientem, na jeho očekávání se vždy těšíme. Nebojte se hned na první setkání vzít své inspirace interiérů, ale také půdorys s rozměry a reálné fotografie prostoru. Obyčejná tužka a papír jsou stále nejlepším a nejrychlejším způsobem, jak se podělit o své nápady.

Poctivá kvalitní truhlařina je našim jediným cílem a výsledkem. Od nás nábytek přesně sedí a funguje tak jak má. Milujeme dřevo, ale nebojíme se ani dalších materiálů. Někdy je zbytečné používat dřevo tam, kde bude skvěle sloužit lamino. Výsledek bude skoro stejný, ale cena bude výrazně nižší.

 

Adresa:

Návrh
image

První schůzka První schůzka

Jak probíhá spolupráce?

01

Připravte si doma

Půdorys vašeho bytu nebo místa s kterým budeme pracovat je pro nás vždy základním vodítkem. Pár fotografií pořízených běžným mobilním telefonem dokončí přesnou představu o prostoru.

02

První schůzka

Vyslechneme si vaše přání a požadavky. Pobavíme se o možnostech materiálů a následně si zaměříme vaše prostory. Pak vám doporučíme nejvhodnější řešení.

03

Cenová nabídka

Na základě návrhů připravíme cenovou nabídku včetně termínu výroby a montáže. Než se pustíme do výroby, domluvíme se spolu na záloze, abychom věděli, že to myslíte vážně.

04

Výroba a montáž

Hotový nábytek dovezeme k vám a nainstalujeme, aby vše sedělo, jak má. Teprve v okamžiku, kdy jste spokojení, je naše práce hotová.

Adresa

Truhlářství Charvát
Sosnová 36, 470 01 Česká Lípa