Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně na míru nabízí především maximální využití prostoru, efektivní a praktické řešení pro doplnění moderního designu interiéru. Plně přizpůsobitelný systém vestavěné skříně nabízí širokou škálu možností vnitřního uspořádání. Šatní tyče, policový a zásuvkový systém na míru, doplněný otevíracím dveřním systémem, či svislým posuvem. Skříně na míru jsou kvalitní, moderní a efektivní.

Posuvné dveře nejen pro vestavěnou skříň

Posuvné dveře představují tu nejlepší volbu oddělení interiéru. Oproti klasickým dveřím nezabírají posuvné dveře v prostoru tolik místa a zároveň umožňují propojení pokojů v interiéru, aniž by narušovaly jeho kontinuitu. Posuvné dveře mohou oddělovat místnost za účelem vytvoření soukromí, ale zároveň mohou rozdělit větší prostor na dva menší celky.

Dekory a vzorníky pro vestavěné skříně

Umíme nabídnout velké množství barevných variant a druhů materiálových vzorů. Vestavěné skříně lze zhotovit v dekoru klasických evropských dřevin, v různých odstínech, ale i v exotických vzorech a dřevin designových novinek.

Variabilita a rozměry

Vestavěné skříně na míru lze umístit samostatně ve volném prostoru, případně jimi vyřešit architektonické nedostatky místností. Poziční dispozice umožňují skříně vestavět do výklenků, rozdělovat velké prostory, či skládat inviduální tvary, čehož je hojně využíváno v podkrovních a netradičně řešených prostorech.

Výroba vestavěné skříně na zakázku

Vyrábíme a nabízíme skříně na míru ve vysoké kvalitě zpracování. Vestavěné skříně u Vás bezplatně zaměříme, naceníme a poté namontujeme. Pro vestavěné skříně nabízíme širokou škálu materiálového provedení, díky němuž můžeme dle Vašeho přání pro vestavěné skříně použít kombinace skla, zrcadla, hliníku a osvětlení.